بیانیه ماموریت و چشم انداز

ماموریت و چشم انداز روبیان

مجموعه رباتیک روبیان یک شرکت خصوصی و  مجموعه آموزشی وابسته به سازمان فنی و حرفه ای است
این شرکت  نماینده محصولات بین المللی VEX از ایالات متحده  و Arina ایران می باشد که ، بر مبنای تولید و عرضه محصولات کمک آموزشی پیشرفته در زمینه‌های رباتیک (مکانیک، الکترونیک، قطعه شناسی و برنامه نویسی )، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء است.
جامعه هدف ما دانش‌آموزان، دانشجویان و سایر افراد علاقمند و فعالی هستند که به آموزش مهارت‌ محور و بنیادی برای ورود به صنعت و کارآفرینی بهاء می‌دهند.
آموزش‌های ما علاوه بر پر کردن اوقات فراغت به کارآموزان کمک می‌کند تا مسیر شغلی خود را شناخته و به کارآفرینی موفق تبدیل شوند. شعب مجموعه رباتیک آریانا در ایران و کشورهای همسایه گسترش یافته است و به زودی به سایر کشورها نیز تسری خواهد یافت. مجموعه ما با استفاده از کادر آموزشی مجرب و مهندسین خلاق، به عنوان مهمترین منبع ایجاد ارزش، توانسته است به کیفیت برجسته و قیمت رقابتی خدمات آموزشی و محصولات دست یابد. ما با استفاده از فناوری های پیشرفته و سطح بالای دانش فنی محصولات توانسته‌ایم انواع آموزش‌های تخصصی و فناوری‌های نوین را با برترین کیفیت، عرضه نمائیم. از عوامل رشد مجموعه رباتیک روبیان آموزش‌های مهارت محور و کاربردی، استعدادیابی، پرورش خلاقیت، کیفیت محصولات تولیدی، کتب و محتوای تولید شده همگام با پیشرفت دانش و تکنولوژی می‌باشد. در این راستا، برای نشان دادن کیفیت آموزشی و ایجاد انگیزه برای شروع کارآفرینی بین کارآموزان، جشنواره‌های ملی و بین‌المللی توسط این مجموعه برگزار می‌شود. فلسفه وجودی این مجموعه، گسترش آموزش‌های مهارت بنیان برای بهبود کیفیت زندگی شغلی و شکوفائی استعدادهای درونی کارآموزان و رشد صنعتی و توسعه کشور است.

مجموعه روبیان نماینده محصولات بین المللی VEX از ایالات متحده  و  Arina و آموزش دهنده پیشرو و شناخته شده رباتیک در ایران می باشد و بر مبنای عرضه و تولید محصولات آموزشی و کمک آموزشی و آموزشهای مهارت بنیان با پیروی از رویکرد: علم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات قدم برمی دارد .

                                                  ( STEAM: Science, Technology, Engineering, Art , Mathematics )

مجموعه آموزشی روبیان همواره در تلاش بوده تا ارائه بهترین کیفیت آموزش در مهارت آموزی رضایت متقاضیان را به دنبال داشته باشد و این تعهد را به نحو شایسته انجام دهد.در این راستا و برای نیل به خواسته های علمی و مهارتی کارآموزان از بهترین مدرسین و مربیان با سابقه و با تجربه بهره برده و همواره بدنبال آخرین متدهای آموزشی روز دنیا بوده.

از تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی مطابق با آخرین فن آوری روز استفاده کرده و در تلاش برای  به روز نگه داشتن دانش و مهارتهای مدیریتی و مربیان خود بوده ، به همین علت همواره با برگزار نمودن دورها و کلاس های کوتاه مدت جهت ارتقاء دانش مجموعه قدم برداشته و این را سرلوحه اهداف خود قرار داده.

Call Now Button
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟
پیام به واتس آپ روبیان
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
سلام ! چطور میتونم کمکتون کنم ؟
به واتس آپ روبیان خوش آمدید
سلام! برای چت در WhatsApp یکی از پرسنل پشتیبان را انتخاب کنید