Previous slide
Next slide

ثبت نام مکانیک B1

ثبت نام مکانیک B1
ثبت نام مکانیک B2
ثبت نام مکانیک B2
ثبت نام مکانیک B3
ثبت نام مکانیک B3

روباتیک را با چه دروسی و از کجا شروع کنید

دوره‌های رباتیک از مکانیک رباتیک شروع می‌شود. در این دوره‌ها، شرکت‌کنندگان با ساختار فیزیکی ربات آشنا می‌شوید و می‌توانید مکانیک روبات را خودشان بسازند. بخش مکانیک((ویژه متقاضیان 10 الی 18 سال)) شامل مکانیکB1 و مکانیکB2 و مکانیکB3  است. ((برای رده سنی 7 الی 9 سال 6 ترم آموزشی میباشد(مکانیک A1 الی A6))پس از مکانیک، وارد الکترونیک می‌شوید، این بخش شامل 3 ترم آموزشی است.الکترونیک 1، الکترونیک 2 و الکترونیک3

مباحث الکترونیک از نکات مقدماتی شروع می‌شود و تا مباحث پیشرفته ادامه پیدا می‌کند. در این ترم‌ها شرکت‌کنندگان با انواع سنسورهای الکترونیکی و کار با آن‌ها در قالب پروژه‌های رباتیک آشنا خواهند شد.

پس از الکترونیک، وارد ترم‌های قطعه‌شناسی رباتیک می‌شوند. قطعه شناسی رباتیک 3 ترم 17جلسه‌ای است و در قطعه‌شناسی با انواع قطعات الکترونیکی و کاربرد آن‌ها و نحوه قرارگیری آن‌ها در مدار آشنا می‌شوند. در هر جلسه پروژه‌هایی جذاب در انتظار شماست.

   برای هر دوره کتب ویژه و اختصاصی داریم

پس از ترم‌های قطعه‌شناسی وارد ترم‌های طراحی مدارهای چاپی با نرم افزار التیوم دیزاینر می‌شوید و می‌توانند صفر تا صد مدارات چاپی را خودتان در نرم‌افزار طراحی کنید و به یک پروژه نهایی تبدیل کنید.پس از ترم‌های طراحی مدار واردبرنامه‌نویسی رباتیک می‌شوید. برای کنترل هوشمند ربات‌ها از دوره های RRC و SRC استفاده می‌شود. این بخش بسیار جذاب و با امکانات فراوان، به شما کمک می‌کند تا ایده‌های برنامه‌نویسی خود را با روبات در سطح حرفه‌ای اجرا کنید. پایه زبان برنامه‌نویسی با SRC وKRC  بر اساس فلوچارت است، اما در سطوح بالاتر، می‌توانید با استفاده از برنامه‌نویسی با زبان C تقریباً بدون محدودیت با هر سیستمی کار کنید و در سطوح پیشرفته برنامه‌نویسی کنید.