روباتیک(الکترونیک B)

      چرا باید الکترونیک را فرا بگیریم؟

دنیایی الکترونیک پر از جزابیت ، شور ، نشاط و حرکت است.جهان امروز بدون الکترونیک غیر قابل تصور و زندگی خواهد بود . انسان ها پیشرفت 100 سال اخیر خود را مدیون دانش الکترونیک هستند.کارآموزان در این دوره ها فرا خواهند گرفت که چگونه با استفاده از دانش الکترونیک روبات های نیمه هوشمند و برنامه پذیر بسازند و قدم به دنیایی کد نویسی و زبان ماشین بگذارند.
 

     طول دوره های آموزشی  و سن مناسب

دوه آموزش الکترونیک در آموزشگاه روبیان طی 3 ترم برگزار میگردد که هر ترم 17 جلسه 90 دقیقه ای میباشد.

  جهت آموزش این 3 ترم نیاز به 1 پک الکترونیک بنام  Robogate میباشد که فراگیران میتوانند آنرا از لینک مقابل تهه فرمایند.Robogate

گروه سنی مناسب برای گذراندن این دوره ها از سن 10 الی 16 سال میباشد و کارآموزان پس از گذراندن دوره های مکانیک B1 الی B3 میتوانند وارد این دوره ها شوند.

    استفاده از پک ربو گیت چه مزایای دارد؟

آموزشگاه روباتیک روبیان با هدف آموزش كاربردي الكترونيك و مدارات منطقي اقدام به استفاده از مجموعه الكترونيك آموزشي گيت هاي منطقي نموده است.این محصول با به کار گیری امکانات میکروکنترلرهای ARM طراحی شده است.
اين محصول مجموعه ای منحصر به فرد براي هوشمند سازي ربات ها بدون نياز به برنامه نويسي مي باشد.اين مجموعه بر اساس عملكرد رايج محصولات كنترل صنعتي اين امكان را به كارآموزان مي دهد تا به آساني و بدون احتياج به برنامه نويسي ربات خود را هوشمند سازند.

     در ترم های بعدی چه مباحثی را فرا خواهید گرفت،تا پایان همراه شما هستیم

در ترم 2 با استفاده از برد لاجیک که یکی از برد های اصلی پک الکترونیک میباشد ، پروژهای بسیار کاربردی مطابق با اصول مهندسی مکانیک و الکترونیک که در صنعت کاربرد فراوانی دارند آموزش داده خواهد شد.

      منتظر دنیای جزاب الکترونیک باشید !!!

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 45 روز 17 جلسه 90 دقیقه ای

دوره Instructor

roobyan roobyan نویسنده

دسترسی به دوره

780,000 

این دوره هیچ بخش ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *